Mokinių pasiekimai finalinėse lengvosios atletikos varžybose

2015-05-16

Šiauliuose vyko LMOF kaimo vietovių mokyklų finalinės lengvosios atletikos varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai. Varžybos vyko prastomis oro sąlygomis, kas sąlygojo ir santykiniai žemesnius sportinius rezultatus. O geriausiai mūsų komandoje sekėsi Ryčiui Pranskūnui, kuris pagerino savo asmeninį 400 m bėgimo rekordą 1:01,94 ir užėmė 10 vietą. Saidas Lukonis pakartojo savo šuolio į tolį geriausią rezultatą, o 1000 m nuotolį greitai įveikė Karolis Kurmelis. Kiti mokiniai irgi liko patenkinti savo pasiektais rezultatais.

Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas