Naujienos

Mokinių išvyka į VGTU

2017-12-20

Gruodžio 20 dieną 8 – 9 klasių mokiniai įgyvendinant projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ veiklas vyko į Vilnių, Vilniaus Gedimino technikos universitetą, Mechanikos fakultetą, į edukacinę  programą „Šiuolaikinė biomechanika“. Mokiniai buvo supažindinti su biomechanikos, mechatronikos ir robotikos, spaudos inžinierio, gamybos inžinerijos ir valdymo, mechanikos inžinerijos profesijomis. Mokiniai su dideliu susidomėjimu klausėsi lektorių pasakojimų apie šias profesijas ir turėjo galimybę ne tik pasižiūrėti, ko šių profesijų atstovai mokosi, bet ir kokius produktus jie kūria, gamina, ir su  kuo dirba. Mokiniams teko ir praktiškai išbandyti  kai kuriuos iš šių produktų. Ši veikla mokiniams paliko didžiausius įspūdžius. Mokiniai liko labai patenkinti šia ekskursija.


Dainius Bisigirskas, kūno kultūros, biologijos mokytojas

Atgal

 
  2019 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.