Naujienos

Mokinių išvyka į Švietimo, mokslo ir sporto ministeriją

2019-05-10

Gegužės 10 d. mūsų mokyklos 7-8 kl. mokiniai dalyvavo išvykoje į Švietimo, mokslo ir sporto ministeriją, kurioje vyko renginys, skirtas paminėti Europos dieną 15-os metų Lietuvos narystės Europos Sąjungoje sukakties proga. Renginio metu mokiniai pamatė, kur vyksta posėdžiai, patys galėjo įsijausti į posėdžiaujančiųjų vaidmenį, kur dirba ministras A. Monkevičius, sprendė kryžiažodžius, sužinojo daugiau apie Europos dieną. Išvykos metu taip pat pavyko pasigrožėti Bernardinų sodu, džiaugiamės jo nuostabia aplinka, fontanais, Šv. Onos bažnyčios architektūra, lankėmės senamiestyje prie Aušros vartų. Mokiniai grįžo pilni įspūdžių.

Neringa Razumienė, matematikos mokytoja

Atgal

 
  2024 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.