Mokiniai Jonavos rajono moksleivių šventėje „Įšok į Gailestingumo batus“

2016-11-18

Baigiantis Jubiliejiniams Gailestingumo metams Jonavos dekanato tikybos mokytojų metodinis centras pakvietė miesto ir rajono moksleivius įvertinti praėjusius metus ir dar kartą pasidžiaugti gailestingumo patirtimis. Todėl lapkričio 18 d., penktadienį, 12 val. Jonavos kultūros centro didžiojon salėn rinkosi mokiniai iš įvairių miesto mokyklų, atvykome ir mes, 17 mokinių su tikybos mokytoja iš Bukonių. Čia vyko šventė „Įšok į Gailestingumo batus“. Scena iš tiesų buvo papuošta įvairiais batais su užrašytais gailestingumo darbais kūnui ir sielai, kuriuos parengė ir atsivežė kiekviena mokykla. Už gražų mūsų mokyklos batą ačiū turime sakyti technologijų mokytojai Laimai. Pagal numatytą scenarijų mes ir pradėjome šventę su atliekama giesme „Jo gailestingumas“. Kadangi mūsų atliekamos giesmės buvo paruoštos matyti ir ant didžiulio ekrano, daug kas galėjo prisijungti prie mūsų giedojimo. Salėje tikrai girdėjosi balsai.

Vėliau kiekviena mokykla parodė po vieną kitą savo geriausią numerį: kas pagiedojo giesmių, kas atliko skaitymo kompoziciją, kas šoko ar vaidino. Buvo rodomos nuotraukos ir videoreportažai apie tai, ką mokiniams reiškia gailestingumas. Mūsų mokykla taip pat rodė lietuvių kalbos mokytojos Dovilės ir sesės Pranciškos parengtą videoreportažą apie mūsų mokinių gailestingumo patirtis: kur jie patys patyrė ar kitiems parodė gailestingumo.  Visus pasirodymus vainikavo mūsų atliekamos giesmės ir Gailestingumo metų himnas, kurį atsistojus pakvietėme giedoti visą salę.

Po šventės pirmosios dalies mūsų laukė saldumynai ir gaivieji gėrimai, o antrosios dalies svečiai buvo krikščioniškos grupės „KAM“ ir „Chebra“ su tikybos mokytoju Mantvydu Randžiu iš Kauno, kurie ne tik šauniai ir profesionaliai grojo ir dainavo, bet ir sakė savo liudijimus apie tikėjimą Dievu.

Ses. Pranciška, tikybos mokytoja