Naujienos

Mintino skaičiavimo konkursas

2018-10-24

Spalio 24 d. Kėdainių r. Šėtos gimnazija, su kuria jau antrus metus vykdomas projektas „Matematika – laimėtojų mokslas“, pakvietė mūsų septintokus ir aštuntokus į mintino skaičiavimo konkursą. Konkurse dalyvavo taip pat ir kitos projekto dalyvės Truskavos pagrindinės mokyklos mokinių komandos.

Mokiniai turėjo įveikti tris konkurso etapus. Pirmajame konkurso etape teko išbandyti komandinį darbą. Komandų nariai turėjo mintinai išspręsti 9 užduotis ir apskaičiuoti gautų atsakymų sumą. Užvirė darbas. Pirmieji savo atsakymą pateikė Šėtos aštuntokai. Po atkaklaus darbo visos komandos turėjo atsakymus. Sudėję visus atsakymus mokiniai turėjo gauti šiemet labai dažnai minimą skaičių – 100. Laimėtojais tapo mūsų mokyklos komanda „Magiškas aštuonetas“. 
Antrajame etape mokiniai jau kovojo individualiai. Kiekvienas turėjo mintinai išspręsti 20 matematikos užduočių ir atsakymus pateikti lentelėje. Patikrinus rezultatus daugiausiai taškų surinkę mokiniai pateko į kitą etapą ir gavo teisę rungtis su geriausiais. Trečiajame etape mokiniai dirbo su planšetiniais kompiuteriais. Ekrane po kiekvieno klausimo galėjo matyti savo rezultatą. Užduotys buvo labai įdomios. Reikėjo perskaityti sąlygą ir greitai pateikti atsakymą. Sveikiname mintino skaičiavimo konkurso nugalėtojus Šėtos gimnazijos mokinius. O mūsų šauniems septintokams ir aštuntokams dėkojame už puikų dalyvavimą.

Konkurso metu mokiniai turėjo galimybę lavinti mintiną skaičiavimą, loginį mąstymą, pasitikrinti matematikos žinias, patirti džiaugsmą konkurso metu nugalint varžovus. Džiaugiamės gražiu bendravimu ir bendradarbiavimu su Kėdainių r. Šėtos gimnazijos ir Truskavos pagrindinės mokyklos mokiniais ir mokytojais.

 

Irma Rodaitienė, matematikos mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.