Naujienos

Minėjome Pasaulinę psichikos sveikatos dieną

2019-10-10

           Spalio 10 d. minint Pasaulinę psichikos sveikatos dieną, mūsų mokyklos psichologė Skirmantė Šimonienė visą mokyklos bendruomenę kvietė susimąstyti apie kiekvieno iš mūsų psichinę sveikatą, jos svarbą žmogaus gyvenime. Svarbiausia - susidūrus su sunkumais nebūti vienam, išsakyti savo nerimą artimam žmogui, draugui, mokytojui, psichologui. Atsiminkime - šalia visada bus žmogus, kuris padės, išklausys. Galima skambinti į vaikų, jaunimo liniją - čia budi savanoriai pasirengę mums padėti.

         Visi rašėme, kodėl verta gyventi, nusiplėšėme patikusią idėją iš pasiūlytų 246, iš kurių viena - PASITIKĖKIME - ŠALIA YRA ŽMOGUS, KURIAM tu rūpi...


                                Dalia Autukienė, direktorė

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.