Mergaičių komanda-krepšinio varžybų nugalėtojos

2016-12-15

Gruodžio 15 dieną Jonavos Just. Vareikio ir R. Samulevičiaus progimnazijose vyko 2016-2017 m. m. Jonavos rajono kaimo vietovių mokyklų žaidynių mergaičių ir berniukų krepšinio 3x3 varžybos.

Mūsų mokyklos vaikinų komanda gerais rezultatais nepasižymėjo ir užėmė 5 vietą. Ypač nudžiugino puikus mergaičių komandos pasirodymas. Mergaitės, atkakliai kovojusios kiekvienose rungtynėse, rezultatu 3:2 sugebėjo įveikti praėjusių metų varžybų nugalėtojas Ruklos sportininkes (pergalingas metimas buvo pataikytas paskutinę rungtynių sekundę), vėliau rezultatu 5:2 nugalėjo panoterietes ir paskutinėse rungtynėse, parodžiusios ryžtą ir užsispyrimą, 4:2 įveikė Barupės atstoves. Laimėjusios visas rugtynes, jos pelnytai tapo 1 vietos nugalėtojomis.

Puikiai visose varžybose sužaidė 7 klasės mokinė Greta Mockutė, gerai sekėsi ir 8 klasės mokinei Aurikai Dapkevičiūtei, devintokei Erikai Česaitei ir dešimtokei Justinai Kurmelytei. Sveikiname mūsų mergaičių komandą ir linkime sėkmingo pasirodymo zoninėse varžybose.

Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas