Naujienos

Meninio skaitymo konkursas „Nešu Tau Eilėraštį

2023-02-02

         Mokyklos renginių salėje skambėjo eilės. 5-7 klasių moksleiviai meniškai skaitė pasirinktus eilėraščius. Kodėl būtent eilėraščius? Konkurso tema „Nešu Tau Eilėraštį“ pasirinkta, nes nuo 2000 metų minima Pasaulinė poezijos diena. Be to, rašytojai mano, kad eilėraštis turi didelę galią. Gintaras Grajauskas sako, kad skaitantys ir rašantys poeziją pamažėle keičiasi, jaučia kur slypi tuštybė, o kur vyrauja grožis, universali tvarka. Vaikų rašytojas Tomas Dirgėla teigia, kad vienam poezija esti visiški niekai ir laiko gaišimas, o kitam ketureilis gali apversti gyvenimą ir požiūrį visiškai kiton pusėn. Poeziją skaityti, gebėti išgyventi jo pasaulį ir mokėti perteikti jį per save klausytojui – didelis menas, prie kurio prisilietė konkurso dalyviai. Visi pasirodė gerai, nors  jauduliukas ir virpino balsus. Sveikiname I vietos laimėtoją Agnę B., 7 kl., II vietos laimėtoją Perlą L., 5 kl., III vietos laimėtoją Elingą R.

                                              Ernesta L., lietuvių k. mokytoja 

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.