Medalių gausa rudens kroso varžybose

2015-09-29

Rugsėjo 29 dieną Girelėje vyko Jonavos rajono mokinių lengvosios atletikos rudens kroso varžybos. Mūsų mokyklai atstovavo 15 mokinių iš 3-10 klasių. Varžybose, kuriose teko rungtis kartu su miesto mokyklų mokiniais, savo amžiaus grupėse puikiai pasirodė M. Juozapaitis ir K. Kurmelis, užėmę 1-ąsias vietas. Šauniai pasirodė ir A. Dapkevičiūtė, užėmusi 2 vietą. L. Augūnas, G. Kurmelytė ir D. Talkevičius taip pat lipo ant nugalėtojų pakylos, nes užėmė 3-iąsias vietas. Visi kiti mokiniai savo distancijas nubėgo pakankamai gerai.

Sveikiname visus mūsų mokyklos bėgikus su pasiektais puikiais sportiniais rezultatais.

Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas