Mažųjų skaitovų konkursas „Gimtinės spalvos”

2019-03-06

Kovo 6 d. vyko IUG grupės Boružėlės” ir PUG mažųjų skaitovų konkursas Gimtinės spalvos”.

Konkurso tikslas - padėti atsiskleisti talentingiems ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams poezijos mene, ugdyti vaikų kalbėjimo kultūrą.

Konkurse dalyvavo 7 IUG Boružėlės” grupės ir 11 PUG grupės vaikų. Vaikus palaikė atvykę į konkursą jų tėveliai. Visi skaitovai padeklamavo po 1 pasirinktą lietuvių poetų eilėraštį.

Konkurso dalyvius vertino 3 narių komisija: direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irma Rodaitienė, IUG grupės auklėtoja Angelė Gabnienė ir pradinių klasių vyr. mokytoja Jolita Pranskūnienė.

Komisijos sprendimu 1 vietą laimėjo IUG Boružėlės” - Agota Čirvinskaitė, 2 vietą - PUG - Gabija Rimaitė, 3 vietą - IUG Boružėlės” - Ugnius Aleliūnas.

Šie vaikai kovo 14 dieną atstovaus mokyklą rajoniniame mažųjų skaitovų konkurse.

Visi konkurse dalyvavę vaikai buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo medaliais.

Rasa Kasilauskienė, IUG "Boružėlės" auklėtoja

Ona Vaitkevičienė, PUG mokytoja