Naujienos

Matematikų šventė – ypatingojo skaičiaus Pi diena

2019-03-14

Kovo 14 d. projekto „Matematika – laimėtojų mokslas“ vykdymo komanda projekto dalyvius, 7-8 klasių mokinius pakvietė į matematikų šventę – ypatingojo skaičiaus Pi dieną. Šia proga mūsų mokykloje vyko renginys „Skaičiaus Pi gimtadienis“. Mokiniai sužinojo skaičiaus Pi istoriją, kūrybiškai vaizdavo skaičių tiek piešiniuose, tiek jį konstruodami. Daugeliui žinoma Pi reikšmė yra 3,14, tačiau mokslininkai šią reikšmę yra patikslinę daugiau nei milijardų ženklų. Nors viso šio skaičiaus įsiminti neįmanoma, tačiau matematikai bei šio mokslo mėgėjai varžosi, kas daugiau jo reikšmės išmoks mintinai, taigi ir tarp 7-8 klasių mokinių atsirado dvi merginos, kurios per nurodytą laiką bandė įsiminti kuo daugiau skaičiaus Pi skaitmenų po kablelio. Renginį baigėme skanaudami apskritimo formos pyragą, kuris irgi yra vienas iš šios dienos simbolių. 

 

Irma Rodaitienė, projekto MMK pedagogė, projekto pailgintos grupės auklėtoja,

matematikos mokytoja

Neringa Razumienė, projekto pailgintos grupės auklėtoja,

matematikos mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.