Naujienos

Matematikos renginys ,,Protų kovos“

2022-06-14

Birželio 14 d. Jonavos r. Bukonių mokykloje-daugiafunkciame centre vyko respublikinis matematikos renginys ,,Protų kovos“. Ukmergės r. ir Jonavos r. 5–8 kl. mokinių komandos dalyvavo įvairiose veiklose: sprendė matematinius uždavinius ir kryžiažodžius, dalyvavo viktorinoje, iš geometrinių figūrų kūrė matematinius paveikslus. Nugalėtojais tapo Jonavos r. Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai, 2-ąją vietą užėmė Deltuvos pagrindinės mokyklos komanda (mokytoja Asta Matiukienė), o 3-ioji vieta atiteko Siesikų gimnazijos komandai (mokytoja Rita Ginaučienė). Visiems mokiniams buvo įteikti diplomai ir dovanėlės už užimtas prizines vietas ir padėkos mokytojoms. Po turiningo renginio visi išvyko šypsodamiesi! Džiaugiamės ir tikimės, kad užsimezgusi mokyklų draugystė ir ateityje išliks.

Irma Rodaitienė ir Neringa Razumienė, matematikos vyr. mokytojos

Atgal

 
  2024 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.