Naujienos

Matematikos mintinio skaičiavimo konkurse

2017-12-12

Gruodžio 12 - ąją dieną 5-6 kl. mokiniai dalyvavo Matematikos mintinio skaičiavimo konkurse Kėdainių r. Šėtos gimnazijoje. Konkursas vyko keliais etapais. Išsprendus pirmąsias 12 užduočių paaiškėjo, kad į kitą etapą pateko 22 mokiniai, tame tarpe visi mūsų 6 dalyvavę mokiniai. Konkurso dalyviai ir svečiai sprendė matematinius galvosūkius, atsakinėjo į logikos užduotis. Kitame etape mokiniai dirbo planšetiniais kompiuteriais, sprendė įvairias matematikos užduotis. Reikėjo ne tik matematikos žinių, bet ir greitos orientacijos, teisingai pasirinkti atsakymą. Užduotys buvo labai įdomios. Finale liko penki mokiniai, kurie varžėsi tarpusavyje. Konkurse labai gerai sekėsi mūsų mokiniams. Sveikiname matematikos mintinio skaičiavimo konkurso nugalėtojus: Gvidą Sabaliauską, užėmusį I vietą, Justą Smailį ir Liną Ragauską - užėmusius II vietą.


Neringa Razumienė, matematikos mokytoja

Atgal

 
  2017 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.