Maisto skonių įvairovės kūrimas

2016-11-08

Lapkričio 8-ąją mūsų mokykloje vyko KPV renginys ,,Skonių įvairovė‘‘, skirtas Europos sveikos mitybos dienai.Mokiniai parengė ir pristatė pateiktis ,,Įvairios šalys – įvairūs skoniai‘‘, susipažino su įvairių šalių populiariausiais sveikuoliškais patiekalų receptais. Dirbdami grupėse   kūrė plakatus ,,Sveikos mitybos taisyklės‘‘, piešė piešinius ,,Sveikų pusryčių lėkštė‘‘. Mokiniai klijavo koliažus ,,Kvepiančios mandalos‘‘ , panaudodami prieskonius ir įvairias kvepiančias gamtines medžiagas, gamino ir vaišinosi įvairių šalių sveikuoliškais patiekalais.

Laima Mačiūnienė, dailės ir technologijų mokytoja