Naujienos

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo minėjimo bėgimas kartu su „Geležinio Vilko“, NATO priešakinių pajėgų bataliono kariais

2018-03-09

Kovo 9 dieną Rukloje, vyko tradicinis “Geležinio Vilko”  brigados Vaidoto MPB organizuojamas bėgimas, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Šiame renginyje mūsų 8-9 klasių mokiniai, kartu su kitų mokyklų mokiniais ir kariais, bėgo tradicinius 4 kilometrus aplink Ruklos miestelį. Po bėgimo pasivaišinę karšta arbata, turėjomegalimybę iš arčiau susipažinti ne tik su Lietuvos karine technika, bet ir su mūsų sąjungininkų Kroatijos, Norvegijos, Belgijos, Vokietijos, Prancūzijos karinių pajėgų karių turima ginkluote ir karine technika, pabendrauti su kariais.

Mokiniai liko patenkini jau trečius metus paeiliui dalyvaudami šiame renginyje ir taip ugdydami savo pilietinį patriotiškumą Lietuvai. 

 

 Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.