Lengvosios atletikos varžybų Jonavoje prizininkai

2017-05-09

Gegužės 9 dieną Senamiesčio gimnazijos stadione vyko Jonavos rajono mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų lengvosios atletikos varžybos. Mūsų mokyklai atstovavo 6 – 10 klasių berniukų ir mergaičių komandos. Mūsų mergaičių komanda, sudaryta iš 6-7 klasių mokinių šauniai kovojo su vyresnėmis konkurentėmis ir varžybose užėmė 2 vietą. Geriausią iš mergaičių pasirodė Miglė Skorobogatova, kuri 400 m bėgime pasiekė geriausią savo asmeninį rezultatą ir užėmė 1-ąją vietą. Vaikinai, atkaklioje kovoje dėl medalių, tik keliais taškais atsiliko nuo nugalėtojų ir turėjo tenkintis 3 vieta. Geriausius savo asmeninius rezultatus vaikinų tarpe pasiekė Ernestas Bagdonas ir Rokas Radionovas, kurie rutulio stūmimo rungtyje užėmė atitinkamai 1 ir 3 vietas, o Ernestas rutulį nustūmė net 10,47 metro. Sveikiname mūsų mokyklos komandas su iškovotais medaliais.

Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas