Naujienos

Lengvosios atletikos varžybose

2024-05-20

Gegužės 20 dieną Jonavos centriniame stadione vyko Jonavos rajono lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos. Mūsų mokyklai atstovavo 5-8 klasių merginų ir vaikinų komandos, kurios 100 m, 400 m, 1000 m bėgimuose, rutulio stūmimo ir šuolio į tolį rungtyse rungėsi su Ruklos ir Kulvos mokyklų komandomis. Šauniai šiose varžybose pasirodė vaikinų komanda, kurioje net keletas vaikinų pagerino savo asmeninius rezultatus. 7 klasės mokinys Matas Usevičius 400 m bėgimo distanciją įveikė savo rekordiniu rezultatu 1.05,55 min ir užėmė 1 vietą, kitas 7 klasės mokinys Jokūbas Baltrimavičius  1000 metrų rungtyje irgi gerino savo asmeninį rezultatą 3.43,87 min ir buvo antras. Puikiai pasirodė ir 8 klasės mokiniai: Titas Strikauskas 100 m bėgimo distancijoje per 13,87 sek. taip pat tapo nugalėtoju, o Deividas Jančinskas su 14,27 sek. laiku toje pačioje distancijoje ir Mykhailo Lysak 5 kg rutulį toliausiai nusviedęs 7,89 metro liko antri. Dar vienas dalyvis 6 klasės mokinys Gustas Krajauskas 400 metrų distancijoje užėmė ketvirtą vietą. Sudėjus visų komandos dalyvių užimtas vietas komandinėje įskaitoje vaikinai užėmė I vietą ir kitą savaitę keliaus į finalines varžybas Šiauliuose. Merginos irgi gan sėkmingai rungėsi ir kai kurios taip pat sugebėjo pagerinti savo asmeninius rezultatus. 8 klasės mokinė Lukrecija Augūnaitė 3 kg rutulį nustūmė 6,84 metro ir užėmė 1 vietą. 6 klasės mokinė Elinga Ramanauskaitė šuolyje į tolį taip pat gerino asmeninį pasiekimą ir su 4,31 m rezultatu liko antra. Kita aštuntokė Agnė Bartošiūtė 100 m bėgime nors ir šiek tiek kluptelėjo, tačiau ir su 16.16 sek rezultatu buvo pirma, o jos klasiokė Emilija Beliauskaitė liko trečia. Varžybų debiutantės 5 klasės mokinės Emilija Kulytė ir Paulina Usevičiūtė gerai rungėsi 400 m bėgime, tačiau prizinių vietų neužėmė. Mergaitės, susumavus užimtas vietas, pasiekė vienodą rezultatą kartu su Ruklos sportininkėmis ir kas užims pirmą vietą lėmė atsarginio sportininko pasirodymas, kur šį kartą sėkmė šypsojosi varžovėms ir mūsų komandai teko tenkintis II vietos medaliais. Sveikiname abi komandas su šauniu pasirodymu.