Naujienos

Lengvosios atletikos varžybose Šiauliuose

2024-05-30

Gegužės 30 dieną Šiaulių miesto stadione vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių lengvosios atletikos finalinės atskirų rungčių varžybos. Mūsų mokyklai atstovavo 6-8 klasių vaikinų komanda. Vaikinams kaip komandai, kuri vienintelė buvo jauniausia  varžybose, buvo sudėtinga rungtis su vyresniais pagrindinių mokyklų ir gimnazijų atstovais, tačiau turėjome galimybę siekti geresnių asmeninių rezultatų, kas kai kuriems ir pavyko. Matas Usevičius 400 m bėgimo distanciją įveikė puikiu 1.05,58 min rezultatu ir užėmė aukščiausią iš komandos dalyvių 9 vietą. Titas Strikauskas 100 m bėgimo distanciją įveikė per 13,81 sek. ir pagerino savo buvusį asmeninį rezultatą. Kiti nariai taip pat pakankamai gerai sustartavo ir pelnė komandai įskaitinių taškų. Komanda varžybose užėmė 18 vietą. Džiaugiamės komandos pasirodymu.