Naujienos

Lengvosios atletikos varžybose Jonavoje

2018-05-16

Gegužės 16 dieną Jonavos Senamiesčio gimnazijos stadione vyko Jonavos rajono mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų lengvosios atletikos varžybos.
             Mūsų mokyklos mergaičių ir berniukų komandos rungėsi su Ruklos, Šveicarijos ir Panoterių mokyklų komandomis. Mergaitės, savo rungtyse laimėjo dvi pirmąsias vietas: Miglė Skorobogatova buvo pirma šuolyje į tolį, Aistė Alkauskaitė pirma 400 m bėgime, dvi antrąsias: Greta Mockutė 100 m bėgime, Gabrielė Kurmelytė 400 m bėgime, ir dvi žemesnes vietas. Taip ne daug atsiliko nuo Ruklos sportininkių bei užėmė 2–ąją vietą. Berniukai pasirodė dar geriau. Jie iškovojo pirmąsias vietas rutulio stūmimo Ernestas Bagdonas ir 100 m bėgime Mindaugas Juozapaitis, antrąją vietą 1000 m bėgime Arūnas Ratautas, trečiąją vietą Modestas Didžiulis 100 m bėgime ir žemesnes, tačiau to užteko iškovoti bendrą komandinę 1-ąją vietą ir kelionę į finalines lengvosios atletikos varžybas Šiauliuose.

Sveikiname mūsų sportininkus su puikiu pasirodymu.


 Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas                                                                       

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.