Lankėmės Anykščiuose

2017-05-24

Kultūrinės pažintinės dienos metu 4 klasės mokiniai keliavo po Anykščių krašto lankytinas vietas. Pirmiausia aplankėme Pašventupio kaime stūksantį Puntuko brolį. Pabuvojome prie rašytojo J. Biliūno kapo Liudiškių kalvoje. Arklio muziejuje susipažinome su arklio gadynės padargais ir transporto priemonėmis. Apžiūrėjome drožinių rinkinius, kavalerijos ekspoziciją. Netrūko azarto skriejant rogučių trasa ant Kalitos kalno. Anykščių šilelyje išmatavome garsiausią Lietuvos riedulį Puntuką, susipažinome su jame iškaltu lakūnų S. Dariaus ir S. Girėno testamentu. Tada pakilome į Medžių lajų taką. Įkopę į apžvalgos bokštą pasigrožėjome vaizdingomis apylinkėmis. Nusileidome ir prie Šventosios krantų. Įmerkę kojas į sraunų vandenį pasidžiaugėme šaunia ir turininga išvyka.

I. Kazokaitytė, 4 klasės mokytoja