Naujienos

Laimingų vaikų pieva

2018-05-25

Jau ketvirtus metus, 1-9 klasių mokiniai, dalyvauja Jonavos rajono socialinių pedagogų organizuojamoje šventėje „Laimingų vaikų pieva“, kuri suburia viso rajono vaikus turiningai praleisti laiką pačių sukurtoje ,,žydinčioje“ gėlių pievoje. Dalyvaudami įvairiose edukacinėse veiklose vaikai ugdė socialinius įgūdžius, stiprino savigarbą, pasitikėjimą savimi bei draugiškus tarpusavio santykius.  Šventės metu visus dalyvius linksmino rajono ugdymo įstaigų meniniai kolektyvai.

Palanki aplinka bei prasminga veikla skatina vaikų norą tobulėti, atskleisti individualias kūrybines galias bei padeda jaustis pilnaverčiu bendruomenės nariu.


Jolanta Vilkaitė, socialinė pedagogė

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.