Naujienos

Ladygolo turas Prienuose

2019-03-22

Kovo 22 dieną Prienų KKSC sporto salėje vyko 2002 metų gimimo ir jaunesnių mergaičių Ladygolas salės futbolo antro turo varžybos. Mūsų mergaičių komanda varžėsi su Prienų „Žiburio“ ir Kauno rajono Vilkijos gimnazijos sportininkėmis. Pirmose rungtynėse Vilkijos futbolo klubo sportininkės, kurios ir atstovavo Kauno r. Vilkijos gimnazijai, „nepasigailėjo“ mūsų ir 10:0 įveikė mūsų komandą. Sekančiose rungtynėse šį kartą jau pralaimėta ir geriau sužaidusioms Prienų „Žiburio“ sportininkėms. Po šio įvykusio antrojo turo mūsų merginoms dar teks varžytis balandžio 2 dieną Kėdainių rajono Akademijos gimnazijoje vyksiančiose Kauno apskrities finalinėse varžybose. Linkime mergaitėms sėkmingų sekančių varžybų.

Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.