Naujienos

LadyGolo regioninėse varžybose

2023-03-28

Kovo 28 dieną Kazlų Rūdos sporto centro salėje vyko mergaičių salės futbolo LadyGolas U-14 Regionų finalinės varžybos. Varžybose mūsų mokyklos komanda 1:3 pralaimėjo Kauno KTU Inžinerijos licėjus komandai, 1:1 sužaidė su Vilniaus rajono Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos sportininkėmis ir 1:3 turėjo pripažinti varžybų nugalėtojų Jurbarko rajono Klausučių Stasio Santvaro pagrindinės mokyklos sportininkių pranašumą. Suvedus visų varžybų rezultatus, mūsų sportininkės, dėl geresnio įvarčių santykio užėmė 3 vietą ir buvo apdovanotos taure bei medaliais. Sveikiname mūsų mergaites su šauniu pasirodymu!

Nuotraukos: Evaldas Šemiotas

 

Dainius Bisigirskas, fizinio ugdymo mokytojas 

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.