Naujienos

Ladygolo Kauno apskrities finalai

2019-04-02

Balandžio 2 dieną  Kėdainių rajono Akademijos gimnazijos sporto salėje vyko 2002 metų gimimo ir jaunesnių mergaičių Ladygolas salės futbolo Kauno apskrities finalinės varžybos. Mūsų mergaičių komanda varžėsi su Prienų „Žiburio“, Kauno rajono Vilkijos, Kėdainių rajono Akademijos ir KTU gimnazijos sportininkėmis. Po dviejų vykusių turų Kaune ir Prienuose, patobulėjusi mūsų komanda šį kartą metė rimtą iššūkį varžovėms ir nors nepavyko iškovojo nė vienos pergalės, varžovų komandos treneriai gyrė mūsų patobulėjusią komandą ir patys likome patenkinti savo komandos pasirodymu.  Pirmose dvejose rungtynėse vienodais rezultatais 0:3 pralaimėjome KTU gimnazistėms ir turnyro nugalėtojoms Vilkijos gimnazijos sportininkėms. Atkakliausios kovos vyko su Prienų „Žiburio“ ir Akademijos gimnazistėmis, kur mūsų sportininkėms pritrūko sėkmės realizuojant susikurtus momentus kad pasiektume teigiamų rezultatų.  Tad po visų rungtynių teko tenkintis 5 vieta. Komanda buvo apdovanota diplomu ir Ladygolas marškinėliais. Dėkojame varžybų organizatoriams už šauniai suorganizuotą sportinį renginį ir džiaugiamės įgyta patirtimi bei prizais.

 

Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.