Naujienos

Ladygolas varžybose Kaune

2019-03-06

Kovo 6 dieną Kauno „Vyturio“ gimnazijos sporto salėje vyko 2002 metų gimimo ir jaunesnių mergaičių Ladygolas salės futbolo varžybos. Mūsų mergaičių komanda varžėsi Kauno apskrities I-ąjame etape, kur A grupėje teko žaisti su Prienų „Žiburio“ ir Kauno „Vyturio“ gimnazijų komandomis. Pirmose kovingose rungtynėse po Ernestos Ragauskaitės pasiekto įvarčio 1:0 nugalėjome Prienų „Žiburio“ gimnazijos sportininkes (rungtynių metu mūsų komandai dar teko smūgiuoti 6 m baudinį, tačiau Miglės Skorobogatovos smūgį atrėmė varžovių vartininkė). Antrose rungtynėse susitikome su šeimininkių komanda, Kauno „Vyturio“ gimnazijos sportininkėmis. Rungtynės vyko labai atkakliai, kovota kiekviename aikštės centimetre ir visgi mūsų mergaitės parodė charakterį kovodamos su labai stipriomis varžovėmis ir jas įveikdamos rezultatu 2:1. Puikiai šiose rungtynėse mūsų komandos vartus gynė Aistė Alkauskaitė, kuri pasiaukojamai krisdavo gaudyti kiekvieną varžovių smūgiuotą kamuolį. Komandos gynybą cementavo Miglė Skorobogatova ir Gabija Ilgūnaitė. Komandai įvarčius šiose rungtynėse pelnė sesės Dominyka ir Ernesta Ragauskaitės. Gerai žaisti sekėsi ir kitoms mūsų komandos žaidėjoms. Sveikiname mūsų mergaites, tapusias šios grupės nugalėtojomis ir patekusias į kitą varžybų etapą.

  

 Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.