Naujienos

Ladygolas mergaičių salės futbolo varžybose

2018-03-06

Kovo 6 dieną „Neries“ pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Ladygolas mergaičių salės futbolo varžybos. Mūsų mokyklos 8 klasės ir jaunesnių mergaičių komanda šauniai rungėsi su „Neries“ ir „Lietavos“ pagrindinių mokyklų komandomis. Iki pirmosios vietos mums pritrūko tik sportinės sėkmės. Abejose rungtynėse mūsų komanda turėjo žaidybinę persvarą ir sukūrė žymiai daugiau pavojingų momentų negu varžovės, kelis kartus varžovių vartus gelbėjo virpstai, tačiau kamuolys niekaip nekrito į vartus. Tad po lygiųjų 1:1 su „Neries“ futbolininkėmis, vėliau sekė lygiosios 1:1 su „Lietavos“ futbolininkėmis (abu mūsų komandos įvarčius įmušė Greta Mockutė), kurios užtikrino antrąją vietą  šiose varžybose. Sveikiname mūsų mokyklos komandą su šauniu pasirodymu.

  

                                                                       Dainius Bisigirskas,  kūno kultūros mokytojas

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.