Labdaros akcija ,,Saldumynų mugė“

2023-12-21

2023 m. gruodžio 21 d. Bukonių mokykloje- daugiafunkciame centre vyko Saldumynų mugė, kurios metu buvo galima įsigyti keksiukų, bandelių, pyragų … Saldumynų mugės metu vyko Loterija be pralaimėjimo. Šiais metais akcijos metu buvo surinkta 213,28 Eur, kurie buvo paaukoti Maltiečių sriubai 2023 - maltiečių paramos akcijai seneliams.

Dėkojame visiems mokyklos mokiniams, jų tėveliams (globėjams, rūpintojams), darbuotojams ir visiems žmonėms, kurie paaukojo Maltiečių sriubai - 2023. Ypatinga padėka „Saldumynų mugėje“ prekiavusiems savo pagamintais skanumynais: pirmokei Gustei, antrokams Mantui, Airidui, Emiliui, Delijai, ketvirtokui Arijui bei šeštos klasės mokiniui Mantui.

Specialioji pedagogė, logopedė Livija Kurganova