Kviečiame dalyvauti šventėje

Jonavos rajono Bukonių pagrindinės

mokyklos direktorės 2016-02-02

įsakymu Nr. 1V-30

JONAVOS, UKMERGĖS RAJONŲ KAIMO  PAGRINDINIŲ MOKYKLŲ IR  UKMERGĖS KULTŪROS CENTRO 2-6 KLASIŲ MOKINIŲ

ŠVENTĖS ,,AŠ TIKRAI MYLIU LIETUVĄ‘‘,

SKIRTOS LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENAI PAMINĖTI,

NUOSTATAI

I.BENDROSIOS NUOSTATOS

1. Šventė  ,,Aš tikrai myliu Lietuvą‘‘ yra viena iš mokinių saviraiškos ugdymo formų.

2. Šventės  tikslas – organizuoti šventę, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės dienai paminėti.

2.1. Ugdyti pilietiškumą ir tautiškumą.

2.2. Skatinti   mokinius domėtis savo kraštu, jo istorija.

2.3. Pagilinti mokinių žinias apie savo gimtąjį kraštą.

2.4. Lavinti mokinių meninius ir kūrybinius gebėjimus.

II . ORGANIZATORIAI

3. Šventę organizuoja Jonavos rajono Bukonių pagrindinės mokyklos 5-10 klasių muzikos mokytoja Eglė Pratkelienė ir  pradinių klasių mokytoja Milda Bernotienė.

4. Informacija apie šventę skelbiama  mokyklos interneto tinklalapyje www.bukoniumokykla.lt.

III. DALYVIAI

5. Šventėje dalyvauja Jonavos ir Ukmergės kaimo pagrindinių mokyklų 2-6 mokiniai (ne daugiau kaip 5 mokiniai).

IV. VIKTORINOS ORGANIZAVIMAS IR VYKDYMAS

6. Šventė  vyks 2016 m. kovo 4 d. 12. 00 val. Jonavos rajono Bukonių pagrindinėje mokykloje.

7. Dalyviai parengia pasirodymą, pateiktis, stendinį pranešimą ar kt. pagal siūlomas temas (iki 5 min):

7.1. Mano gimtinė.

7.2. Lietuva - mano kraštas, istorijos  laiko juostoje.

7.3. Laikas bėga, bet praeitis išlieka.

7.4. Gamtos paminklai.

7.5. Ar žinai?... Čia Lietuva.

7.6. Kitos temos, susijusios su švente (gali būti muzikiniai numeriai).

8. Šventės eiga:

8.1. Lietuvos Respublikos  himnas.

8.2. Šventinis sveikinimas.

8.3. Šventės dalyvių pasirodymai.

8.4. Praktinė užduotis ,,Ką žinai apie Lietuvą?“ (valstybinės šventės, Lietuvos Respublikos himnas, geografinės vietovės).

8.5. Apdovanojimai.

V. DALYVIŲ APDOVANOJIMAS

9. Šventės dalyviai apdovanojami Jonavos rajono Bukonių pagrindinės mokyklos direktorės padėkos raštais.

VI. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

10. Šventę finansuoja  Jonavos rajono Bukonių pagrindinė mokykla.

11. Registracija vyksta iki 2016 m. vasario 29 d. elektroninio pašto adresu: milda.bernotiene@gmail.com, informacija pasitikslinimui: tel.860470141. Atvykstančioms mokyklų/ kultūros centro komandoms turėti dalyvių sąrašą, patvirtintą direktoriaus.

1 priedas

JONAVOS, UKMERGĖS RAJONŲ KAIMO  PAGRINDINIŲ MOKYKLŲ IR  UKMERGĖS KULTŪROS CENTRO 2-6 KLASIŲ MOKINIŲ

ŠVENTĖS ,,AŠ TIKRAI MYLIU LIETUVĄ‘‘,

SKIRTOS LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENAI PAMINĖTI

DALYVIO ANKETA

2016-03-04

ŠVIETIMO/ KULTŪROS ĮSTAIGA

MOKINYS/MOKINIAI

¨ - pasirodymas

¨ – pateiktys

¨ – stendinis pranešimas

¨ - kita

Vardas, pavardė

Klasė

Mokinį/mokinius ruošė mokytojas

Reikalinga demonstracinė, programinė ir kt. įranga (įrašykite) ____________________________

Dalyvio anketą  (1 priedas)  būtina atsiųsti iki 2016 m. vasario 29 d.

El. paštas:milda.bernotiene@gmail.com

Telefonai  pasiteiravimui 860470141 Milda Bernotienė