Kūrybinės dirbtuvės – konkursas ,,Kuriu knygą”

2017-04-28

Kovo – balandžio mėnesiais mokyklos bibliotekininkė Skirmantė Š. kartu su rašymo būrelio vadove Aiste P. organizavo kūrybines knygų leidybos dirbtuves. Rašymo būrelio mokiniai, padedami lietuvių kalbos mokytojos, kūrė šmaikščias, linksmas ir unikalias istorijas, kurias įrašė į pačių įrištas knygas. Šias knygas kiekvienas kūrėjas arba knygų bendraautoriai apipavidalino istorijas atspindinčiomis iliustracijomis. Kelias savaites kruopščiai kurtas ir dailintas knygas vartė bei skaitė visi mokyklos mokiniai, balsavo už labiausiai patikusią. Šį ilgą kūrybinį procesą vainikavo visų autorių apdovanojimas: Lukas K. ir Aimandas L. už ,,Aviuko istoriją“, Samanta A. už ,,Samantos istorijas“, Lukas P. už savo kurtą knygą gavo užrašų knygutes, kurias galės užpildyti savo naujais kūriniais. Gabrielius M. ir Mangirdas S. už ,,Margąją karvę“ (užėmusią II-ą vietą) ir nugalėtojos Gabrielė K. ir Gabrielė D. už ,,Linksmas istorijas“ dovanų gavo knygas, kurios suteiks idėjų ir įkvėps nesustoti ir rašyti toliau.

Nuostabios mokinių kurtos knygos leidžia ne tik džiaugtis lavėjančiu mokinių kūrybiškumu, bet ir skatina visus mokinius skaityti: juk apima visai kitas potyris, kai skaitai knygą autoriaus, kurį pažįsti.

Dėkojame visiems mokiniams ir būrelio vadovei už dalyvavimą ir entuziastingą įsitraukimą.

Skirmantė Šimonienė, bibliotekininkė