Naujienos

Kur mūsų problema?

2019-08-25

        Kasmet, rugpjūčio pabaigoje, Lietuvos skautijos vadovai renkasi į tradicinį skautų vadovų sąskrydį. Šiais metais vadovai susitiko Širvintų rajone, prie Žirnajų ežero "Skautų slėnyje 2". 2 dienas nagrinėjome temą "Kur mūsų problema?". Prisiminėme vasaros nuotykius, dalinomės savomis istorijomis. Mokėmės, ilsėjomės, kalbėjomės ir planavome artėjantį naują skautišką rudenį!

        Taip pat gilinomės į vidinės ir išorinės komunikacijos stiprinimą, analizavome jaunimo programą ir jos praktinį įgyvendinimą dirbant su vaikais ir jaunimu, aptarėme artėjančio naujojo sezono mokymus ir renginius. AČIŪ už buvimą kartu... AČIŪ už savanorišką pagalbą organizatoriams...

                                Dalia Autukienė, skautų vadovė

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.