Naujienos

Kultūros paso edukacija ,,Animacijos dirbtuvės -3D pasaka“

2023-10-24

2023 m. spalio 24 d. 2-3 klasės mokiniai dalyvavo kultūros paso edukacijoje ,,Animacijos dirbtuvės -3D pasaka“. Animacijos edukacijoje mokiniai turėjo galimybę supažinti su animacijos kūrybos procesu, analizuojant pasakų siužetus, charakterius, ar teigiamus ir neigiamus bruožus. Kompetencijos, kurios buvo ugdomos edukacijos metu: kritinio mąstymo, kūrybiškumo, pažinimo, skaitmeninė, komunikavimo. Netikėčiausias ir įdomiausias šios edukacijos momentas buvo tada, kai jau visiems gerai žinomas siužetas, mokinių rankose virsto nauja pasaka ir sukūrė  animacinį filmuką. Grįžom kupini teigiamų, gražių emocijų.


Asta Mučinienė, pradinių klasių mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.