Naujienos

Kultūros paso edukacija „3D rašiklis - kūrybiškiems moksleiviams“

2023-10-20

2023 m. spalio 20 d. 1 klasės ir 6-8 klasių mokiniai dalyvavo kultūros paso edukacijoje „3D rašiklis - kūrybiškiems moksleiviams“. Mokiniai turėjo puikią galimybę susipažinti ir išmokti naudotis naujos technologijos priemone - 3D rašikliu. 3D rašiklis – tai didesnė nei įprasto rašiklio versija, vietoj rašalo yra naudojamas plastikinis siūlas (PLA), kuris yra visiškai saugus ir ekologiškas, neskleidžia nuodingų dūmų. 3D rašiklis veikia išspaudžiant įkaitintą plastiką. Po kelių sekundžių plastikas sukietėja ir išlaiko bet kokią formą. Plastikas atvėsta į vientisą ir stabilią struktūrą, leidžiančią sukurti trimatį daiktą, kurį galima paliesti, palaikyti, pastatyti. 3D rašiklis tai tinkama mokymosi priemonė, tokiose srityse kaip matematika (geometrinėms figūroms piešti), architektūra (modeliavimui), istorija (valstybinėms šventėms pažymėti), geografija (augalų, žemynų, vandenynų atvaizdavimas) ir vaizduojamasis menas. Kompetencijos, kurios stiprinamos ir ugdomos edukacijos metu: kritinio mąstymo, kultūrinė, kūrybiškumo, pažinimo kompetencija, socialinė, emocinė ir sveikos gyvensenos kompetencija. Labiausiai mokiniams patiko praktinė edukacijos dalis, kurios metu kiekvienas mokinys galėjo pasigaminti savo sugalvotą kūrinį. Džiaugiamės mokinių kruopštumu, kūrybingumu ir atsakingumu, teigiamomis emocijomis ir gražiais sukurtais kūriniais.


Irma Rodaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, matematikos ir IT mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.