Naujienos

KSMK 10-ečio konferencijoje

2019-10-15

       Kokybės siekiančių mokyklų klubo buveinėje - Prienų r. Išlaužo pagrindinėje mokykloje vyko klubo 10-ečio konferencija "Mokyklos mokymosi dešimtmetis: link savivaldaus mokymosi". Klubo prezidentė Renata Pavlavičienė konferencijos dalyviams priminė KSMK kelią, kurį nukeliavo klubo narės - mokyklos norinčios dalintis patirtimi, norinčios mokytis kartu su bendraminčiais. Dr. Aurimas M. Juozaitis pranešime "Savivaldaus mokymosi link" dalijosi mintimis apie savimotyvaciją, savivaldųjį mokymąsi - tikslingai ir sistemiškai organizuotas besimokančiojo pastangas aktualius dalykus išmokti per konkretų laiką. Toks mokymasis - esminė besimokančios organizacijos plėtros sąlyga. Išlaužo pagrindinės mokyklos direktorė Rasa Žilinskienė dalijosi savivaldaus mokymosi įgyvendinimo patirtimis. Mūsų mokyklos direktorė Dalia Autukienė priminė KSMK 10-ies metų konferencijas, susitikimus, prasidėjusius 2009 metais Kupiškio konferencijoje, parodydama glaudžias mūsų mokyklos ir klubo sąsajas, mokyklų - klubo narių bendrystės privalumus. Tikslinga klubo narių veikla - tai savivaldus mokymasis - kartu su savais. 

                                                                     Dalia Autukienė, direktorė

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.