Kroso estafečių varžybose

2019-04-19

Šių metų balandžio 19 dieną Jonavos Neries krantinėje vyko Jonavos rajono mokyklų žaidynių (2000-2003 metų gimimo) mergaičių ir berniukų kroso estafečių varžybos. Varžybose turėjo dalyvauti 4 komandos, tačiau atvyko tik 2. Mūsų mokyklos komandai, kurios visi dalyviai tikrai šauniai bėgo estafetėje  nebuvo lengva varžytis su J. Ralio gimnazija komanda, tad teko pripažinti stipresnių varžovų pajėgumą. Taigi mūsų aštuonetukas užėmė antrąją vietą ir buvo apdovanoti medaliais. Sveikiname mokinius su šiuo pasiekimu.

Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas