Naujienos

Krepšinio diena mokykloje

2020-10-23

Spalio 23 dieną mokyklos sporto salėje vyko 5-10 klasių mokinių ir mokytojų krepšinio diena. Varžybose rungėsi 10 klasės mokiniai prieš mokyklos berniukų rinktinę ir mokyklos mergaičių rinktinė prieš mokytojas. Vaikinų rungtynės pasižymėjo atkaklia kova iki paskutinės minutės, kur visas rungtynes rinktinės komanda, vedama 8 klasės mokinio Lino R. visada buvusi priekyje vis dėl to paskutinėse minutėse 27:28 turėjo pripažinti 10 klasės mokinių pranašumą.

Pertraukoje tarp rungtynių visi krepšinio dienos žiūrovai dalyvavo baudos metimo rungtyje. Geriausiai baudas mesti sekėsi 6 klasės mokiniui Domantui P., kuris buvo apdovanotas atminimo medaliu.

Antroje dienos dvikovoje rungėsi mokytojų ir mokyklos mergaičių rinktinė. Kova buvo bekompromisė, niekas nenorėjo nusileisti šiose rungtynėse. Pradžioje mergaitės sugebėjo primesti savo žaidimą ir pirmoje rungtynių pusėje sugebėjo nutolti nuo mokytojų. Visgi antroje rungtynių dalyje, mokytojų rinktinė, gausiai palaikoma savo sirgalių pradėjo vytis savo varžoves ir nors nusileido joms 16:20, liko patenkintos savo pasirodymu.

Visi turnyro dalyviai buvo apdovanoti krepšinio dienos medaliais. O mes džiaugiamės šaunia švente, pilna puikių emocijų.

 

Dainius Bisigirskas, fizinio ugdymo mokytojas

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.