Naujienos

Krašto apsaugos diena Rukloje

2019-10-11

Spalio 11 dieną mūsų mokyklos 9-10 klasių mokiniai lankėsi MPB „Geležinis Vilkas“ organizuotame Krašto apsaugos dienos renginyje Rukloje. Mokiniai pabuvojo MPB „Geležinis vilkas“ ir Mokomojo pulko teritorijose, kur klausėsi teorinių paskaitų apie karinę tarnybą, matė kokiomis sąlygomis gyvena šauktiniai ir ko jie mokosi. Išklausėme apie galimybę stoti į karo akademiją, apie žvalgų ruošimą kariuomenėje, apie sprogstamuosius užtaisus ir jų išminavimą. Praktinėse veiklose mokiniai tikslumui mėtė mokomąsias granatas, lazerinėje šaudykloje teko išbandyti savo akies taiklumą šaudant į kompiuterinius taikinius. Lauke mokomaisiais ginklais šaudė į pakabintus taikinius, traukė virvę, mokėsi žygiuoti. Taip pat turėjome galimybę apžiūrėti Lietuvos kariuomenės ir mūsų sąjungininkų karinę techniką bei paragauti kareiviškos košės. Mokiniams šį išvyka labai patiko. Ačiū MPB „Geležinis Vilkas“ vadovybės Brigados štabo G9 skyriaus atstovams už galimybę dalyvauti šiame puikiai suorganizuotame Krašto apsaugos dienos renginyje.


Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.