Naujienos

KPV. „Švenčių belaukiant“

2021-12-22

Gruodžio 22 d. mūsų mokykloje vyko kultūrinė-pažintinė diena „Švenčių belaukiant“. Mokiniai susipažino su Advento papročiais ir tradicijomis. Buvo rodomos skaidrės Kalėdų tematika, pristatomi Kūčių vakaro burtai. Vėliau mokiniai skaitė, iliustravo ir aptarė H. K. Anderseno pasaką „Mergaitė su degtukais“. Taip pat žiūrėjo animacinį filmuką „Laiškanešys“. Buvo organizuotos kūrybinės dirbtuvės. Mokiniai turėjo pasipuošti savo klasės duris. Prieškalėdinį laikotarpį pradinukai užbaigė kalėdiniu koncertu. Po to šventė persikėlė į klases. Smagiausias momentas – keitimasis dovanėlėmis. Palinkėję vieni kitiems ramaus Kūčių vakaro ir gražių šv. Kalėdų bei Naujųjų metų, visi mokiniai išėjo namo ilsėtis ir turiningai praleisti Kalėdų atostogas.


4 kl. mokytoja Laimutė Jakubauskienė

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.