Naujienos

KPV. „Socialinių įgūdžių diena“

2018-10-08

Spalio 8-ą dieną, 1-4 klasių mokiniams vyko kultūrinė pažintinė veikla „Socialinių įgūdžių diena“, kurią organizavo pradinių klasių mokytoja Milda Bernotienė ir sveikatos priežiūros specialistė Irena Pratkelienė. Pirmos pamokos metu, visiems dalyvaujantiems buvo pristatyta programa, apimanti kultūrinę, meninę, pažintinę, kūrybinę, praktinę, socialinę ir prevencinę veiklą. Supažindinus su numatoma veikla, mokiniai išsiskirstė į savo klases.

Mokiniai noriai įgyvendino veiklas žaidžiant įvairius žaidimus, tobulino tarpusavio pagalbos, bendravimo ir tolerancijos, sveikos gyvensenos ir asmens higienos įgūdžius. Peržiūrėjus trumpus filmukus, vyko jų aptarimas, situacijos pritaikymas savo kasdieninėje aplinkoje. Įvairios kūrybinės užduotys ir pratimai, individualus bei darbas grupėse skatino mokytis išklausyti kitą, gerbti jo nuomonę, geriau suvokti savo ir kito jausmus, savęs pažinimą ir bendravimą, palankiai vertinti kitą žmogų, jo išskirtinumą.

Paskutinės pamokos metu kiekviena klasė pristatė po keletą savo atliktų užduočių, pasakojo kaip jautėsi, ko išmoko. Klasėse vyko draugiškiausio mokinio rinkimai, kuriuos programos organizatoriai apdovanojo.

 

Milda Bernotienė, pirmos klasės mokytoja

Irena Pratkelienė, VSPS

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.