Naujienos

KPV ,,Skaitymo diena“

2018-03-30

2018 m. kovo 30 d. mokykloje-daugiafunkciame centre vyko kultūrinė pažintinė veikla, kuria buvo siekiama ugdyti mokinių skaitymo gebėjimus. Mokiniai turėjo nustatyti teksto eiliškumą, t. y. sudėti nuoseklų tekstą iš ,,pabirusių“ sakinių. 5-10 kl. mokiniai sprendė kryžiažodžius, kūrė mokyklos bibliotekos logotipą, turėjo sukurti pasakojimus numatyta tema iš pavienių žodžių, kurie  buvo iškerpami iš senų žurnalų. Taip pat buvo peržiūrimi animacinis filmas ,,Laukinės gulbės“ ir kino filmas ,,Romeo ir Džiuljeta“. Ši savaitė – Baltų šalių literatūros savaitė (diena), todėl mokiniai klausėsi latvių pasakos apie Keturis vėjo sūnus, vėliau kūrė latvių kalbos žodžių abėcėlę. Mokykloje-daugiafunkciame centre lankėsi ir poeziją skaitė Jonavos poezijos klubo ,,Šaltinis“ poetai Irena Nagulevičienė, Albinas Pavasaris, Petras Zlatkus, Nijolė Smolina.

 

Nuoširdžiai dėkojame Jonavos poezijos klubo ,,Šaltinis“ nariams, apsilankiusiems mūsų mokykloje-daugiafunkciame centre!

 

Livija Kurganova, bibliotekininkė

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.