Naujienos

KPV. „Lietuva – tai aš, Lietuva – tai mes“

2022-02-11

2022 m. vasario 8 d. 5-8, 10 kl. mokiniai pradėjo Vasario 16-osios – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimą dalyvaudami istorijos mokytojos V. Montvilienės organizuotoje viktorinoje „Lietuva – tai aš, Lietuva – tai mes“. Geriausiai pasirodė: 5 klasės mokinys Neilas S., 6 klasės mokinys Titas S., 7 klasės mokinys Eiviltas S., 10 klasės mokinė Rusnė S. Labai smagu, kad mokykloje auga nauja, istorija besidominčių mokinių karta. O vasario 11 d. pradinių ir vyresnių klasių mokiniai dalyvavo netradicinėse veiklose, kurių metu pakartojo, pagilino žinias ne tik apie Vasario 16-osios šventę, bet ir apie mūsų šalį. Pradinukai dėliojo himno žodžius, kūrė ketureilius apie Lietuvą, pynė tautišką apyrankę, dainavo, deklamavo eiles, piešė piešinius. 5-10 klasių mokiniai piešė portretą Lietuvai ir atsakinėjo klausimus apie ją, pynė tautiškas apyrankes, spalvino trispalves mandalas. Pasibaigus renginiui visi mokiniai dainavo lietuvišką dainą apie Lietuvą ir džiaugėsi, kad yra Lietuvos piliečiai ir kol bus gyvas lietuviškas žodis, tol gyvuos mūsų Tėvynė ... Vasario 16-ąją vis iš naujo mokomės pasakoti, vertinti ir jausti savo istoriją. Smagu, kad galime džiaugtis šia švente.


Irma Rodaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.