Naujienos

KPV diena „Skaitau, rašau apie draugystę“

2021-05-21

Neiki prieky manęs, nes galiu nepasekti. Neiki man iš paskos, nes galiu nenuvesti. Tiesiog eiki greta. Ir būk mano draugas. (Albertas Kamiu)

Gegužės 21 d. mūsų mokykloje vyko kultūrinė pažintinė veikla „Skaitau, rašau apie draugystę“. Pagrindinis veiklos tikslas – formuoti vaikų socialinę kompetenciją, skatinančią ugdyti draugiškumą bei bendravimą ir bendradarbiavimą tarpusavyje, naudojant įvairias kūrybines, individualias ir grupines užduotis, žaidimus. Buvo organizuotas dailyraščio konkursas „Rašau apie draugystę“. Kiekvienoje klasėje išrinkti nugalėtojai, apdovanoti padėkomis. Buvo norima įvertinti mokinių turimas žinias, nuostatas bei socialinius įgūdžius, susijusius su draugiškumu, bendravimu bei bendradarbiavimu, pagalba, konfliktų sprendimu. Šios veiklos metu vaikai skaitė kūrinius apie draugystę, juos aptarinėjo. Kūrė savo klasės draugystės traukinuką, kuriame galėjo užrašyti savo mintis, kas jiems yra draugystė. Vėliau piešė draugo portretą. Šios veiklos metu buvo siekiama mokiniams suteikti žinių apie draugystės sąvoką ir jos būdus, draugo sąvoką ir gero draugo savybes.

Laimutė Jakubauskienė, 3 klasės mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.