Naujienos

KPV diena ,,Lietuviais esame mes gimę“

2019-03-08

2019 m.  kovo 8 d. mokykloje vyko kultūrinė pažintinė veikla, skirta Gimtosios kalbos dienai paminėti. Jos metu mokiniams buvo organizuotos įvairios veiklos: kūrėme eilėraščius Lietuvai, dalyvavome dailyraščio konkurse bei gimtosios kalbos viktorinoje ,,Lietuvių kalbos labirintais“ kartu su visa Lietuva rašėme Nacionalinį diktantą. Reflektuodami ant trispalvių širdelių rašėme nuoširdžiausius linkėjimus Lietuvai ir kartu su muzikos mokytoja veiklas apibendrinome lietuviška daina.

Be abejo, nepamiršome ir Lietuvai bei mums labai svarbios datos – Kovo 11-osios. Šią svarbią šventę įprasminome istorijos mokytojos Vitos ir mokinių gražiausiomis mintimis apie Lietuvą, kartu su visa mokyklos bendruomene dalyvavome pilietinėje iniciatyvoje ,,Gyvasis tautos žiedas“, kūrybiškai iliustravome Tautiškos giesmės tekstą.

Visų veiklų metu džiaugėmės mokinių iniciatyvumu, kūrybiškumu, noru įprasminti gimtosios kalbos svarbą kiekvieno mūsų gyvenime, nepamiršti tautai svarbių įvykių.


Aistė Pilipavičiūtė, lietuvių k. mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.