Kovo 11-osios bėgimas kartu su „Geležinio Vilko”, Jungtinių Amerikos valstijų ir NATO priešakinių pajėgų bataliono kariais

2017-03-10

Kovo 10 dieną Rukloje, Jonavos rajone, vyko tradicinis MPB “Geležinis Vilkas” organizuojamas bėgimas, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.
            Šiame renginyje mūsų 7 klasės mokiniai, kartu su kitų mokyklų mokiniais ir kariais, bėgo 4 kilometrus aplink Ruklos miestelį ir buvo apdovanoti apyrankėmis su MPB “Geležinis Vilkas” simbolika. Po bėgimo pasivaišinę karšta arbata, turėjomegalimybę iš arčiau susipažinti ne tik su Lietuvos karine atributika, bet ir su mūsų sąjungininkų JAV, NATO priešakinių pajėgų bataliono karių turima naujausia ir moderniausia ginkluote bei technika, pabendrauti su kariais.

Jau antrus metus dalyvaudami šiame renginyje ne tik solidarizuojamės su Lietuvos kariuomene ir bendruomene, tačiau ir tampame pilietinio ugdymo pavyzdžiu kitiems.

Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas