Naujienos

Konkurse „Sportuok, mokykis, tobulėk!“ užimta III vieta

2023-04-25

Balandžio 25 d. septintokai Agnė ir Titas, aštuntokai Domantas, Kotryna, Eiviltas ir Einoras dalyvavo rajoniniame rusų kalbos ir fizinio ugdymo konkurse „Sportuok, mokykis, tobulėk!“, kuris vyko Jonavos r. Ruklos Jono Stanislausko mokykloje-daugiafunkciame centre. Konkursą sudarė dvi dalys. Pirmoji dalis, tai viktorinos užduočių atlikimas rusų kalba ir antroji – varžybos (estafetės). Konkurso nugalėtojai buvo nustatomi susumavus rusų kalbos konkurso ir fizinio ugdymo estafečių varžybų rezultatus. Susumavus rezultatus mūsų komanda užėmė III - ą vietą! Vaikus konkursui ruošė fizinio ugdymo mokytojas metodininkas Dainius Bisigirskas ir rusų kalbos vyresnioji mokytoja Jolanta Juškienė. Mokytojai dėkoja vaikams už ryžtą, norą dalyvauti ir nugalėti, už triūsą ruošiantis konkursui, už puikų komandinį darbą! Jūs šaunuoliai!

Jolanta Juškienė, rusų kalbos vyresnioji mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.