Ketvirtokės rašė apie Lietuvą

2017-03-27

4 klasės mokinės: Rugilė Elžbieta ir Sabrina, jau antrą kartą dalyvavo Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centro kartu su partneriaisorganizuotame eilėraščių ir rašinių konkurse ,,Augu Lietuvoje laimingas/Augu Jonavoje  laimingas“. Pernai mergaitės kūrė eilėraščius, šiemet konkursui nusiuntėme rašinius.

Renginys iš tiesų populiarus - dalyviai vos tilpo savivaldybės salėje! Visi rašiusieji konkurso organizatorių buvo apdovanoti padėkomis ir saldžiaisiais prizais, mokytojos – gėlėmis. Mažuosius kūrėjus sveikino ir laikinasis Jonavos meras Eugenijus Sabutis.

Sabrinos rašinys ,,Mano namai“ komisijos sprendimu pateko tarp nugalėtojų. Tad jai taip pat skirta rėmėjo AB ,,Achema‘‘ įsteigta dovana.

Inga Kazokaitytė, 4 klasės mokytoja