Naujienos

Ketvirtokai su tėveliais lankėsi Vilniuje

2018-05-17

Gegužės 17 dieną ketvirtokai ir jų tėveliai išvykome į Lietuvos sostinę Vilnių. Čia apsilankėme Arkikatedroje. Užlipome į katedros varpinę. Iš varpinės – vieno seniausių ir aukščiausių senamiesčio bokštų – atsiveria graži panorama. Pamatėme  visą miestą tarsi ant delno. Apsilankėme Bernardinų sode, kuriame pasigrožėjome fontanais, gražiais augalais ir netradicinėmis skulptūromis, mokiniai linksmai praleido laiką žaisdami žaidimų aikštelėje. Po to kopėme į Trijų Kryžių kalną– paminklą Vilniaus mieste, ant Kreivojo kalno (aukštis nuo papėdės 64-65 m ir 75-76 m virš Vilnelės lygio). Visiems išvyka patiko.


M. Bernotienė, 2, 4 jungtinės klasės mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.