Ketvirtokai pakvietė į pasakų šalį

2017-03-10

4 klasės mokiniai aplankė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikus ir pakvietė apsilankyti pasakų šalyje. Rugilė Elžbieta, Sabrina, Andrėja ir Paulius paskaitė mažiesiems eiliuotą Kosto Kubilinsko pasaką ,,Katinėlis ir gaidelis“. Vaikai klausėsi itin susidomėję, nes ketvirtokai kartu ir vaidino. Mažieji žiūrovai aktyviai atsakinėjo į ketvirtokų užduodamus klausimus, aptarė, kur galima pamatyti gudruolę laputę, apgavusią patiklų gaidelį.

Smagu, kad skaitymas suteikia džiaugsmo ir skaitančiam, ir klausančiam, skatina domėjimąsi knyga.

Inga Kazokaitytė, 4 klasės mokytoja