Naujienos

Kelionė į ,,Žiemos pasaką“

2017-12-15

Gruodžio 15 dieną  IUG, PUG vaikai ir 1-4 klasių mokiniai pasitiko šventiškai nusiteikę, nes labai laukė susitikimo su Kalėdų seneliu. Nuo pat ryto mokiniai ruošėsi: kūrė piešinius, puošė salę, kartojosi dainas, šokius, eiles, vaidino. Ir štai ta valanda atėjo...

Du vaiduokliukai (3 klasės mokiniai) pakvietė į ,,Žiemos pasaką“. IUG ir PUG vaikai padeklamavo apie Kalėdų šventę. 1 klasės mokiniai mus pakvietė pamatyti ,,Pirštinę“. 2-4 klasės mokiniai parodė, kokia gali būti lapė gudragalvė. O trečiokai parodė, kokie išdykę būna nykštukai ir snaigės. Tačiau vaikų ir mokinių laukė staigmena – Drakoniuko teatro spektaklis ,,Kalėdos kvepiančios cinamonu“ ir Kalėdų senelis. Spektakliukas buvo apie ką tik iškeptą, kvepiantį cinamonu meduolį, kuris keliavo į Meduolių miestą dalyvauti šauniausio meduolio konkurse, pakeliui jis susitiko Kaitrą, kuri buvo pavogusi Kalėdų senelio lazdą...

Vaikai pasimokė, kad geri poelgiai sušildo labiau nei kaitri saulė, o Kalėdos kvepia ne tik cinamonu, bet ir gerumu.

Vaikai ir mokiniai buvo laimingai kartu žaisdami su Kalėdų seneliu, Meduoliu ir Kaitra. Bet labiausiai patiko – Kalėdų senelio dovanos...

 Jolita Pranskūnienė, 3 klasės mokytoja

Angelė Gabnienė, IUG auklėtoja

Atgal

 
  2017 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.