Kauno arkivyskupijos jaunimo centro komandos misija Bukonyse

2017-03-24

Kovo 24 d., penktadienį, po 3 pamokų 7-10 kl. mokiniai buvo sukviesti į mokyklos-daugiafunkcio centro renginių salę, kur jų laukė Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro 4 žmonių komanda, atvykusi tikybos mokytojos kvietimu. Pradžioje vienas iš svečių, Simas, suskirstė mokinius į tris grupes ir davė skirtingas užduotis, kurios tiesiogiai buvo susijusios su susitikimo tema. Visos grupės gavo saldžius prizus, o tuo tarpu Jaunimo centro vadovė Agnė pristatinėjo birželio 24-25 d. Vilniuje vyksiančias Lietuvos Jaunimo dienas. Keletą akimirkų teko pamatyti iš Lietuvos Jaunimo dienų, vykusių prieš 2 metus Alytuje, kuriose, beje, jau dalyvavo ir mūsų mokyklos mokinės.  Pasirengimas šioms dienoms vyks trečiadieniais toje pačioje renginių salėje po 7 pamokų. Kviečiami vyresniųjų klasių mokiniai.

Kauno arkivyskupijos jaunimo centro Lytiškumo ugdymo komanda per 5 pamoką susitiko su 7-10 klasių mokiniais. Su mergaitėmis atskirai kalbėjosi Jaunimo centro vadovė Agnė ir jos bičiulė Simona, o su vaikinais susitiko  Dainius ir Simas. Vaikinų susitikimas užtruko kiek ilgiau – matyt, iš tiesų buvo apie ką pasikalbėti. Mergaitės po susitikimo mokykloje kaip ženkliuką segėjo raudonos ir mėlynos spalvos mažyčius kaspinėlius, kurių reikšmę žino tik jos pačios.  Mokiniai išreiškė norą dažniau turėti tokio pobūdžio susitikimus ir apgailestavo, kad šis buvęs tikrai per trumpas.

Ses. Pranciška, tikybos mokytoja