Naujienos

Jubiliejinė skaitovų naktis ,,Lietuva, kai aš Tave tariu“

2018-04-13

Balandžio 13-14 dienomis mokykloje vyko jau tradicinė skaitovų naktis. Ši naktis jau buvo penktoji – jubiliejinė.  Šiemet ji buvo skirta Lietuvos šimtmečiui paminėti. Džiaugiamės ir dėkojame į mūsų kvietimą atsiliepusiems ir kartu su mumis smagiai laiką praleidusiems Jonavos rajono Upninkų pagrindinės mokyklos mokiniams ir jų mokytojai Margaritai Danilevičienei.

Kartu su kolege Dovile Bisigirskiene ir mokyklos bibliotekininke Livija Kurganova organizuodamos šį renginį norėjome, kad veiklos, užsiėmimai mokiniams patiktų, paliktų tik geriausius įspūdžius. Todėl šįkart mokiniams teko nusikelti į skirtingus istorinius dešimtmečius, juos išradingai ir įdomiai pristatyti, narplioti literatūrines šaradas, ieškant jų atsakymų įvairiuose mokyklos kampeliuose, inscenizuoti pasakas, aplikuoti specialiai paruoštus Lietuvos žemėlapius Tėvynei brangiais žodžiais, dalyvauti naktiniame skaitovų nakties sporto turnyre.

Viso renginio metu stebėjomės ir džiaugėmės mūsų mokinių kūrybiškumu, aktoriniais sugebėjimais, turimu žinių bagažu, bendradarbiavimu.

Skaitovų naktis prabėgo nepastebimai. Ryte beliko pasidalinti įspūdžiais, mintimis apie renginį ir palinkėti vienas kitam kitais metais galbūt vėl susitikti.

Skaitovų nakties 2018 video

 

Aistė Pilipavičiūtė, lietuvių kalbos mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.